Výsledky přespolního běhu – 10.ročník – 2017

Závody proběhly za ne příliš příznivého počasí, ale občasný déšť nepokazil nadšení běžců ani úroveň závodů.

Výsledky závodů:

Muži A (r. n. 1978 -99)

Délka trati 5100 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Černý, Zdeněk 1981 Nové Město na Moravě 2 17:03
2 Barak, Jaroslav 1984 Bezecky tym Polna 5 17:44
3 Tvrdík, Pavel 1986 Bezecky tym Polna 81 17:46
4 Chlubna, Jan 1984 TJ NMNM 117 18:26
5 Chlád, Ondřej 1999 Atletika Jihlava 3 19:07
6 Havlíček, Radek 1980 Pribyslav 112 19:30
7 Kavalír, Martin 1983 Železnohorák tým 4 19:45
8 Zadina, Jan 1985 Železnohorák tým 108 20:07
9 Brukner, Josef 1995 Sokol Nížkov 103 22:03
Muži B (r. n. 1968-77)
Délka trati 5100 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Dlouhý, Petr 1976 TJ NMNM 116 18:43
2 Němec, Luboš 1976 Železnohorák tým 8 19:23
3 Stejskal, jiří 1976 Kaba sport Chotěboř 109 20:02
4 Horák, Luděk 1970 Turbo Chotěboř 54 20:50
5 Vašek, René 1977 Krucemburk 13 21:37
6 Dohnal, Petr 1977 Tj Častrov 11 21:43
7 Ficek, Tomáš 1975 SK Chotěboř 10 22:04
8 Lacina, Václav 1969 Havlíčkova Borová 7 22:18
9 Machálek, Roman 1976 AZ TÝM SNS 12 23:19
10 Jelínek, Jaromír 1977 KRB Chrudim 9 23:49
11 Strašil, Miroslav 1969 Přibyslav 82 24:02
12 Kárník, Zdeněk 1968 SVČ Ledeč 128 27:54
Havlena, Jan 1974 Havlíčkův Brod 6 DNQ
Muži C (r. n. 1958-67)
Délka trati 5100 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Bělohlávek, Jaromír 1964 ASPV Chotěboř 127 19:54
2 Berky, Jiří 1962 SDH Termesivy 113 19:55
3 Ševčík, Luděk 1959 TJ Turbo Chotěboř 15 22:40
Sláma, Jiří 1963 BOJ Žďár nad Sázavou 14 DNQ
Muži D (r. n. 1948 – 1957)
Délka trati 5100 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Schwarz, Josef 1955 Jiskra Havlíčkův Brod 17 21:04
2 Pavlas, Antonín 1956 Přibyslav 16 21:46
3 Petržílek, Zdeněk 1955 KRB Chrudim 120 26:56
4 Vosyka, Ladislav 1950 AZ TEAM Světlá nad Sázavou 130 32:07
Muži E (r. n. 1947 a starší)
Délka trati 5100 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Málek, Jaroslav 1946 Počátky 55 25:16
2 Čížek, František 1942 TJ Turbo Chotěboř 18 28:04
3 Vorel, Milan 1940 Slatiňany 121 39:04
4 Mojžíš, Vincent 1937 KČT Havlíčkův Brod 124 42:54
Ženy F (r. n. 1983 -1999)
Délka trati 3400 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Klímová, Ivana 1987 Polička 126 13:54
2 Maternová, Jana 1995 TJ Sokol Nové Veselí 125 15:22
3 Havlenová, Jana 1991 Železnohorák tým 19 16:44
4 Vlčková, Hana 1997 Sokol Nížkov 85 19:03
Blažková, Michaela 1997 Havlíčkova Borová 20 DNQ
Ženy G (r. n. 1968 – 1982)
Délka trati 3400 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Lacinová, Hana 1970 Havlíčkova Borová 22 16:57
2 Marková, Jana 1979 Sokol Nížkov 71 18:42
3 Jelínková, Hana 1981 KRB Chrudim 23 19:57
Burdová, Hana 1981 Přibyslav 21 DNQ
Ženy H (r. n. 1967 a starší)
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Remarová, Jana 1963 SK Chotěboř 24 17:16
Dorostenci (r. n. 2000-2001)
Délka trati 1700 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Holcman, Václav 2001 TJ Nové Město n.Mor. 25 5:39
2 Holcman, Jan 2001 TJ Nové Veselí 26 5:56
3 Jun, Vojtěch 2001 Sokol Nížkov 118 6:02
4 Jun, Milan 2001 Sokol Nížkov 119 6:09
Dorostenky (r. n. 2000-2001)
Délka trati 1700 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Laštovičková, Eliška 2001 NMNM 110 7:01
2 Stará, Nikola 2001 Žďár nad Sázavou 129 7:06
Starší žáci (r. n. 2002-2003)
Délka trati 960 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Ammer, Matyáš 2002 SK ANTE žďár nad Sázavou 86 3:17
2 Bureš, Martin 2003 SK Svratka 61 3:44
3 Kuhn, David 2002 NMNM 111 3:52
4 Landa, Jiří 2003 Sokol Nížkov 1 3:58
Starší žákyně (r. n. 2002-2003)
Délka trati 960 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Havlíčková, Tereza 2003 Přibyslav 28 3:55
2 Málková, Aneta 2002 Žďár nad Sázavou 27 3:59
3 Moučková, Anna 2002 SK Svratka 57 4:04
4 Beránková, Simona 2002 Jiskra HB 77 4:15
5 Marková, Jana 2002 Sokol Nížkov 122 4:22
6 Závodná, Bára 2002 Sokol Nížkov 123 4:22
Kopecká, Simona 2003 Hlinsko 29 DNQ
Mladší žáci (r. n. 2004-05)
Délka trati 720 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Janáček, Tomáš 2004 SK ANTE žďár nad Sázavou 88 2:31
2 Pertl, Šimon 2004 SK ANTE žďár nad Sázavou 87 2:37
3 Kamarád, Vít 2005 SK Svratka 60 2:47
4 Něměc, Jan 2004 Tatran Ždírec nad Doubravou 84 2:59
5 Křesťan, Filip 2005 Sokol Nížkov 72 3:10
6 Sommer, Matyáš 2005 Sokol Nížkov 62 3:14
Mladší žákyně (r. n. 2004-05)
Délka trati 720 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Jansíková, Barbora 2005 Jiskra HB 78 3:00
2 Rázlová, Eliška 2004 Jiskra HB 79 3:00
3 Šlechtová, Anna 2005 Jiskra HB 76 3:03
4 Pleskačová, Julie 2004 Přibyslav 68 3:07
5 Bartoníčková, Erika 2004 Sokol Nížkov 92 3:16
6 Marková, Adéla 2004 Sokol Nížkov 91 3:19
7 Chmelová, Klára 2004 Světlá nad Sázavou 106 3:35
8 Sobotková, Natálie 2004 Nížkov 30 3:58
Nejmladší hoši (r. n. 2006-07)
Délka trati 480 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Dohnal, Jakub 2007 Tj Častrov 33 1:49
2 Pojmon, Patrik 2006 Sokol Nížkov 89 1:59
3 Němec, Radim 2007 Sokol Nížkov 114 2:03
4 Jelínek, Jaromír 2006 KRB Chrudim 32 2:04
5 Marek, Richard 2006 Sirákov 115 2:16
6 Sobotka, Matouš 2007 Sokol Nížkov 63 2:19
Havlíček, Radek 2006 Přibyslav 31 DNQ
Nejmladší dívky (r. n. 2006-07)
Délka trati 480 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Brázdová, Tereza 2006 SK Svratka 59 1:48
2 Řezníčková, Zuzana 2006 SK Svratka 58 1:49
3 Dubnová, Barbora 2006 Jiskra HB 80 1:49
4 Karlová, Alžběta 2007 Jiskra HB 99 1:50
5 Vomelová, Markéta 2006 Jiskra HB 96 1:55
6 Němcová, Barbora 2007 Tatran Ždírec nad Doubravou 83 2:01
7 Chmelová, Markéta 2007 Světlá nad Sázavou 105 2:02
8 Kinclová, Kateřina 2007 Atletika Jihlava 36 2:15
9 Holcmanová, Daniela 2007 Sirákov 35 2:21
Hošková, Nikola 2006 Sokol Nížkov 93 DNF
Slámová, Barbora 2007 BOJ Žďár nad Sázavou 34 DNQ
Kopecká, Lucie 2006 Hlinsko 37 DNQ
Přípravka hoši (r. n. 2008-10)
Délka trati 300 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Vlček, David 2008 Sokol Nížkov 73 1:09
2 Štursa, Jaromír 2009 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39 1:10
3 Karel, Adam 2009 Jiskra HB 97 1:11
4 Duben, Miroslav 2008 Jiskra HB 98 1:15
5 Ressl, Michael 2009 Chotěboř 40 1:16
6 Toufar, Filip 2008 Sokol Nížkov 53 1:17
7 Pojmon, Daniel 2009 Sokol Nížkov 104 1:18
8 Brukner, Jakub 2008 Sokol Nížkov 100 1:20
9 Jakl, Jan 2010 Biatlon Chotěboř 41 1:22
10 Sobotka, Matyáš 2008 Sokol Nížkov 42 1:24
11 Sobotka, Šimon 2010 Sokol Nížkov 64 1:26
12 Brukner, Vojtěch 2010 Sokol Nížkov 101 1:27
13 Zezulák, Štěpán 2010 FC Chotěboř 43 1:41
14 Sláma, Sebastian 2010 BOJ Žďár nad Sázavou 38 DNQ
Přípravka dívky (r. n. 2008-10)
Délka trati 300 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Ficková, Ludmila 2009 SK Chotěboř 45 1:13
2 Černíková, Marie 2009 AO TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44 1:16
3 Bártová, Lenka 2008 Sokol Nížkov 47 1:17
4 Danková, Elena 2008 Sokol Nížkov 67 1:26
5 Kinclová, Eliška 2009 Atletika Jihlava 46 1:27
6 Marková, Jolana 2011 Sokol Nížkov 70 1:28
7 Pešáková, Karolína 2008 Sokol Nížkov 56 2:50
Předpřípravka hoši (r. n. 2011 a mladší)
Délka trati 150 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Brukner, Martin 2011 Sokol Nížkov 102 0:48
2 Mrtka, Mikuláš 2013 Přibyslav 69 0:49
3 Vomela, Patrik 2013 Jiskra HB 94 1:03
4 Ossendorf Václav 2015 Tatran Střešovice 48 1:07
Předpřípravka dívky (r. n. 2011 a mladší)
Délka trati 150 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Resslová, Kateřina 2011 Chotěboř 51 0:44
2 Sobotková, Magdaléna 2011 Sokol Nížkov 65 0:47
3 Bruknerová, Ester 2012 Sokol Nížkov 90 0:48
4 Bártová, Melánie 2012 Sokol Nížkov 107 0:51
5 Trinkmocová, Nicole 2012 Sokol Nížkov 74 0:52
6 Hladíková, Elen 2012 Veselí 75 0:53
7 Jaklová, Marie 2013 Chotěboř 52 1:00
8 Sobotková, Amálie Anna 2014 Sokol Nížkov 66 DNF
9 Jelínková, Adéla 2016 KRB Chrudim 49 DNQ

 

Foto ze závodů