Výsledky přespolního běhu – 11.ročník – 2018

V sobotu 21.4.2018 se konal 11. ročník přespolního běhu U nížkovského koupaliště. Druhou desítku závodů zahájilo za krásného slunečného počasí 134 závodníků v devatenácti kategoriích. Jako obvykle byly nejsilněji obsazené dětské kategorie, ale i mužů se sešlo na startu třicetšest. Absolutním vítězem se stal /již podruhé/ Zdeněk Černý z Nového Města na Moravě a získal tak pohár starosty obce. Mezi ženami vyhrála a pohár starosty TJ Sokol Nížkov vybojovala Hana Lacinová z Havlíčkovy Borové. Bez zajímavosti jistě nejsou výborné výsledky, první místa i čelná umístění nížkovských závodníků!!
Foto ze závodů naleznete zde.

Výsledky závodu:

Muži A (r. n. 1979 -2000)
Délka trati 5100 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Černý Zdeněk 1985 NMNM 111 16:23
2 Blažek Jaroslav 1993 Havlíčkova Borová 133 17:18
3 Beneš Viktor 1996 NMNM 109 17:27
4 Křepela Vojtěch 1998 NMNM 108 17:42
5 Brychta Jiří 2000 NMNM 128 18:18
6 Zelený Zbyněk 1988 Havlíčkova Borová 132 18:34
7 Chlubna Jan 1984 NMNM 110 18:36
8 Havlíček Radek 1980 Přibyslav 37 18:57
9 Trinkmoc Martin 1981 Sokol Nížkov 45 19:07
10 Platil Jiří 1981 Modřanská CREW 67 21:12
11 Krejčí Daniel 1980 Štoky 4 21:13
12 Brukner Josef 1995 Sokol Nížkov 84 22:48
13 Truhář Michal 1979 Modřanská CREW 87 23:15
14 Sobotka Martin 1983 Velká Losenice 103 26:41
15 Eliáš Bohuslav 1984 Sokol Nížkov 58 32:03
16 Barák Jaroslav 1984 Běžecký tým Polná 2 DNQ
17 Hrenic Ondřej 1979 Přibyslav 3 DNQ

 

Muži B (r. n. 1969-78)
Délka trati 5100 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Dlouhý Petr 1976 NMNM 112 18:50
2 Hubáček Petr 1978 NMNM 107 19:51
3 Škarka René 1976 SK Termit Žďár nad Sázavou 5 20:27
4 Mašek Daniel 1974 SK Tri Cyko Chlubna 59 21:34
5 Lacina Václav 1969 Havlíčkova Borová 134 21:38
6 Horný Petr 1969 SVČ Ledeč 131 21:40
7 Benda Jiří 1977 Štoky 6 24:26
8 Sobotka Petr 1976 SK Termit Žďár nad Sázavou 65 25:23

 

Muži C (r. n. 1959-68)
Délka trati 5100 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Ožana Václav 1964 NMNM 113 19:26
2 Bělohlávek Jaromír 1964 ASPV Chotěboř 56 19:43
3 Berky Jiří 1962 Břevnice 8 20:28
4 Ševčík Luděk 1959 Havlíčkův Brod 7 22:24
5 Procházka Jaroslav 1961 AZ tým Světlá 116 25:47
6 Kárník Zdeněk 1968 SVČ Ledeč 102 27:24

 

Muži D (1949 – 58 a starší)
Délka trati 5100 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Macek František 1958 Kabasport Chotěboř 127 20:39
2 Pavlas Antonín 1956 Přibyslav 9 22:00
3 Hoch Josef 1955 Jiskra HB 30 23:25
4 Sedlák Jiří 1958 Přelouč 80 26:44
5 Vosyka Ladislav 1950 AZ tým Světlá 115 32:22

 

Muži E (1948 a starší)
Délka trati 5100 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Čížek František 1942 Havlíčkův Brod 11 32:23

 

Ženy G (r. n. 1969 – 83)
Délka trati 3400 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Lacinová Hana 1970 Havlíčkova Borová 135 15:51
2 Kliková Zdenka 1978 Jihlava 60 16:29
3 Marková Jana 1979 Sokol Nížkov 46 18:06
4 Pojmonová Marie 1974 Sokol Nížkov 57 18:11
5 Pojmonová Monika 1983 Sokol Nížkov 47 19:40

 

Dorostenci (r. n. 2000-2001)
Délka trati 1700 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Sádlík Lukáš 2001 NMNM 10 5:31
2 Holcman Václav 2001 TJ NMNM 125 5:32
3 Němeček Tomáš 2002 AC Třešť 94 5:40
4 Žáček Bohuslav 2002 SVČ Ledeč 130 5:41
5 Šibor Petr 2002 SVČ Ledeč 129 5:58

 

Dorostenky (r. n. 2000-2001)
Délka trati 1700 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Vomelová Aneta 2001 TJ NMNM 119 6:10
2 Šaclová Patricie 2001 TJ NMNM 121 6:29

 

Starší žáci (r. n. 2003-2004)
Délka trati 960 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Valenta Šimon 2003 SK TRI Cyklochlubna 33 3:39
2 Landa Jiří 2003 Sokol Nížkov 1 3:40
3 Šlechta Daniel 2004 AC Třešť 93 3:48

 

Starší žákyně (r. n. 2003-2004)
Délka trati 960 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Havlíčková Tereza 2003 Přibyslav 12 03:41
2 Škarková Markéta 2004 SK TRI CYKLOCHLUBNA 14 4:06

 

Mladší žáci (r. n. 2005-06)
Délka trati 720 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Polívka Šimon 2005 Žďár nad Sázavou 99 2:24
2 Široký Jan 2005 AC Třešť 92 2:31
3 Pleva Ondřej 2005 Turbošnek team NM&ZR 16 2:33
4 Havlíček Radek 2006 Přibyslav 15 2:35
5 Danko Matěj 2006 Sokol Nížkov 64 2:41
6 Pojmon Patrik 2006 Sokol Nížkov 48 2:42
7 Křesťan Filip 2005 TJ Sokol Nížkov 35 2:52
8 Chovanec Filip 2006 Praha 97 2:53
9 Němeček Jakub 2006 AC Třešť 90 3:04
10 Hynk Vojtěch 2006 AC Třešť 91 3:05

 

Mladší žákyně (r. n. 2005-06)
Délka trati 720 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Horákovská Adéla 2005 NMNM 98 2:44
2 Mičková Karolína 2005 SK TRI CYKLOCHLUBNA 18 2:53
3 Vomelová Markéta 2006 TJ Jiskra HB 120 2:56
4 Sobotková Šárka 2005 SK TRI CYKLOCHLUBNA 17 3:04
5 Padalíková Lucie 2005 SK TRI CYKLOCHLUBNA 19 3:11

 

Nejmladší hoši (r. n. 2007-08)
Délka trati 480 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Dočekal David 2008 Sokol Nížkov 41 1:41
2 Forman Ondřej 2007 TJ Žďár nad Sázavou 62 1:42
3 Petráš Vojta 2008 SK TRI CYKLOCHLUBNA 20 1:48
4 Toufar Filip 2008 Sokol Nížkov 42 2:00
5 Brukner Jakub 2008 Sokol Nížkov 83 2:01
6 Truhlář Matouš 2008 Modřanská CREW 85 2:02
7 Kadlec Jaroslav 2008 SK TRI CYKLOCHLUBNA 21 2:17
8 Candrijk Jakub 2008 NMNM 69 2:26

 

Nejmladší dívky (r. n. 2007-08)
Délka trati 480 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Plevová Petra 2008 Turbošnek team NM&ZR 23 1:45
2 Karlová Alžběta 2007 Jiskra HB 76 1:48
3 Chmelová Markéta 2007 Jiskra Havlíčkův Brod 22 1:49
4 Jozífková Klára 2008 SK TRI CYKLOCHLUBNA 24 1:51
5 Košáková Eliška 2007 Sirákov 117 1:59
6 Musilová Julie 2008 Sokol Nížkov 122 2:05
7 Ježová Eliška 2008 Nové Město na Moravě 36 2:08
8 Holečková Anna 2008 Branišov 25 2:09
9 Marešová Vendula 2007 AC Třešť 89 2:10
10 Danková Elena 2008 Sokol Nížkov 51 2:11

 

Přípravka hoši (r. n. 2009-11)
Délka trati 300 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Stursa Jaromír 2009 Jiskra HB 71 1:03
2 Karel Adam 2009 Jiskra HB 75 1:04
3 Pojmon Daniel 2009 Sokol Nížkov 49 1:09
4 Přibyl Petr 2010 Jiskra HB 77 1:12
5 Popela Jan 2009 NMNM 103 1:13
6 Holub Josef 2011 Jiskra HB 78 1:15
7 Brukner Vojtěch 2010 Sokol Nížkov 82 1:16
8 Macků David 2009 Jihlava 124 1:17
9 Chovanec David 2009 Praha 96 1:18
10 Mašek Vojtěch 2010 SK TRI CYKLO CHLUBNA 26 1:19
11 Polívka Otto 2011 Žďár nad Sázavou 100 1:20
12 Fillipi Jiří 2011 SK TRI CYKLO CHLUBNA 31 1:22
13 Brukner Martin 2011 Sokol Nížkov 81 1:29

 

Přípravka dívky (r. n. 2009-11)
Délka trati 300 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Čurdová Anežka 2009 Jiskra HB 73 1:04
2 Čurdová Eliška 2009 Jiskra HB 72 1:06
3 Formanová Veronika 2010 TJ žĎÁR nad Sázavou 61 1:07
4 Truhlářová Dora 2010 Modřanská CREW 86 1:09
5 Havlíčková Denisa 2009 Přibyslav 27 1:11
6 Svobodová Annie 2010 NMNM 101 1:13
7 Hubáčková Marieta 2010 NMNM 114 1:15
8 Křenková Zuzana 2009 Nové Město na Moravě 28 1:16
9 Kořánová Rozálie 2010 Jiskra HB 74 1:16
10 Candrijková Tereza 2009 NMNM 70 1:17
11 Hrubá Valentina 2009 Sokol Nížkov 38 1:18
12 Muríňová Viktorie 2010 AC Třešť 88 1:21
13 Černá Patricie 2011 NMNM 105 1:23
14 Sobotková Magdaléna 2011 Sokol Nížkov 54 1:25
15 Pešáková Laura 2011 Sokol Nížkov 53 1:28

 

Předpřípravka hoši (r. n. 2012 a mladší)
Délka trati 150 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Vlček Tadeáš 2012 Sokol Nížkov 13 0:42
2 Vomela Patrik 2013 HB 118 0:48
3 Hendrych Filip Jan 2013 SDH Veselíčko 32 0:54
4 černý Erik 2014 NMNM 106 0:57
5 Ossendorf Václav 2015 TJ Tatran Střešovice 39 1:01
6 Katolický Martin 2015 Brno 34 1:04
7 Wasserbauer Adam 2015 Sokol Nížkov 123 1:11
8 Stehlík Filip 2015 Sokol Nížkov 63 1:53

 

Předpřípravka dívky (r. n. 2012 a mladší)
Délka trati 150 m
Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1 Chlubnová Mia 2012 SK TRI CYKLOCHLUBNA 29 0:38
3 Hrubá Pavlína 2012 Sokol Nížkov 40 0:39
2 Bruknerová Ester 2012 Sokol Nížkov 56 0:39
4 Hladíková Elen 2012 Sokol Veselí 44 0:42
5 Trinkmocová Nicole 2012 Sokol Nížkov 43 0:44
6 Hubáčková Violeta 2013 NMNM 104 0:55
7 Holubová Věra 2015 Jiskra HB 79 1:02
8 Sobotková Amálie 2014 Sokol Nížkov 55 1:03
9 Eliášová Adéla 2015 Sokol Nížkov 52 1:11
10 Candrijková Simona 2015 NMNM 68 1:23
11 Platilová Zora 2015 Modřanská CREW 66 2:14
Jozífková Anna 2012 SK TRI CYKLOCHLUBNA 30 DNQ