Výsledky voleb do zastupitelstva obce

Volby do zastupitelstev obcí 05.10. – 06.10.2018

Jmenné seznamy

Výběr: všichni platní kandidáti dle poř. čísla

Zastupitelstvo obce

Kraj: Kraj Vysočina

Okres: Žďár nad Sázavou

Obec: Nížkov

Všechny kandidátní listiny

Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Hlasy Pořadí
zvolení
/náhradníka
Mandát
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Vlček Josef 46 KDU-ČSL BEZPP 435 13,26 1 *
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 2 Mokrý Jan 67 KDU-ČSL KDU-ČSL 214 6,52 6 *
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 3 Ločárek Josef 50 KDU-ČSL BEZPP 239 7,28 7 *
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 4 Marek Miloslav 43 KDU-ČSL BEZPP 218 6,64 8 *
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 5 Musil Martin Ing. 41 KDU-ČSL BEZPP 222 6,76 1 -
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 6 Dočekalová Jaroslava 56 KDU-ČSL BEZPP 276 8,41 3 *
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 7 Brukner Bohuslav 45 KDU-ČSL BEZPP 253 7,71 4 *
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 8 Jeřábek Zdeněk Ing. 64 KDU-ČSL BEZPP 240 7,31 5 *
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 9 Limon Jiří 50 KDU-ČSL BEZPP 121 3,68 2 -
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 10 Sobotka Jaroslav 45 KDU-ČSL BEZPP 102 3,10 3 -
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 11 Augustin Miloslav 59 KDU-ČSL BEZPP 212 6,46 4 -
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 12 Štohanzl Miroslav 47 KDU-ČSL BEZPP 213 6,49 5 -
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 13 Vlčková Jaroslava 41 KDU-ČSL BEZPP 118 3,59 6 -
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 14 Pešáková Romana 35 KDU-ČSL KDU-ČSL 118 3,59 7 -
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 15 Holcman Jaroslav 48 KDU-ČSL BEZPP 299 9,11 2 *
2 Sdružení nezávislých kandidátů 1 Novotná Marta Mgr. 57 NK BEZPP 227 8,63 5 *
2 Sdružení nezávislých kandidátů 2 Němec Petr 54 NK BEZPP 285 10,84 2 *
2 Sdružení nezávislých kandidátů 3 Eliáš Bohuslav 34 NK BEZPP 244 9,28 4 *
2 Sdružení nezávislých kandidátů 4 Toufar David 38 NK BEZPP 291 11,06 1 *
2 Sdružení nezávislých kandidátů 5 Mokrý Zdeněk 57 NK BEZPP 214 8,13 6 *
2 Sdružení nezávislých kandidátů 6 Novotný Petr 58 NK BEZPP 252 9,58 3 *
2 Sdružení nezávislých kandidátů 7 Vystrčil Jiří 56 NK BEZPP 175 6,65 2 -
2 Sdružení nezávislých kandidátů 8 Havlíčková Věra 47 NK BEZPP 199 7,56 1 -
2 Sdružení nezávislých kandidátů 9 Landa Miroslav 25 NK BEZPP 112 4,26 3 -
2 Sdružení nezávislých kandidátů 10 Paulíčková Šorfová Iveta Bc. 31 NK BEZPP 157 5,97 4 -
2 Sdružení nezávislých kandidátů 11 Baumruk Pavel 29 NK BEZPP 122 4,64 5 -
2 Sdružení nezávislých kandidátů 12 Dvořáková Jana Mgr. 35 NK BEZPP 89 3,38 6 -
2 Sdružení nezávislých kandidátů 13 Satrapová Radka 42 NK BEZPP 100 3,80 7 -
2 Sdružení nezávislých kandidátů 14 Filip Tomáš 27 NK BEZPP 91 3,46 8 -
2 Sdružení nezávislých kandidátů 15 Vystrčil Jiří 27 NK BEZPP 71 2,70 9 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Vejvoda Kamil 46 KSČM KSČM 175 22,40 1 *
3 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Večeřa Pavel 36 KSČM KSČM 69 8,83 2 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Limon Martin 28 KSČM KSČM 53 6,78 4 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Šurnický Milan 43 KSČM BEZPP 106 13,57 1 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 5 Závodný Pavel 21 KSČM BEZPP 55 7,04 5 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 6 Pátková Eva 59 KSČM BEZPP 58 7,42 3 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 7 Smejkal Daniel 19 KSČM BEZPP 19 2,43 6 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 8 Kučerová Anna 57 KSČM BEZPP 33 4,22 7 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 9 Laštovička Jan 40 KSČM KSČM 36 4,60 8 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 10 Pinkavová Lenka 32 KSČM BEZPP 27 3,45 9 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 11 Škaryd Vladislav 49 KSČM BEZPP 22 2,81 10 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 12 Němec Martin 20 KSČM BEZPP 26 3,32 11 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 13 Kučera Pavel 56 KSČM BEZPP 27 3,45 12 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 14 Hrubý Svatoslav 73 KSČM KSČM 36 4,60 13 -
3 Komunistická str.Čech a Moravy 15 Urban Petr 44 KSČM BEZPP 39 4,99 14 -

Celkem zobrazeno kandidátů:  45

Zpět: Obec Nížkov – výběr kandidátní listiny