Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Vítejte v Nížkově obci na Vysočině
Obec Nížkov

Přespolní běh – 1.ročník – 2008

Výsledková listina přespolního běhu Kolem daňčí obory

Výsledková listina přespolního běhu Kolem daňčí obory

Nížkov (ZR) 3.5.2008

Nečekaně vysokou kvalitu měl 1. ročník nového běhu v Nížkově u Žďáru nad Sázavou. Postarali se o to zejména atleti z Nového Města na Moravě, kteří obsadili v hlavních závodech první místa. Zatímco Lukáš Kourek zvítězil ve vyrovnaném závodě nad oddílovým kolegou Petrem Hubáčkem, Lucie Maršánová vyhrála bezpečně před rodinnou dvojicí chotěbořských atletek stejného jména.
Soutěže veteránských kategorií bezpečně ovládli mužští rutinéři z Chotěboře Tichý, Schwarz a Málek, v ženách předvedla kvalitní výkon Naděžda Tůmová.
Milým překvapením byla celková účast 58 běžců, v regionu bez běžecké tradice byla sympatická snaha místního žactva o co nejlepší umístění v soubojích s vrstevníky z atletických oddílů Nové Město na Moravě, Jihlava, Havlíčkův Brod a Dobronín.

Kategorie Muži A 18-39 let (r.n. 1969-90)

Délka trati 5000m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. KOUREK Lukáš 1988 Nové Město na Moravě 38 16:01
2. HUBÁČEK Petr 1978 Nové Město na Moravě 39 16:25
3. VITNER Petr 1990 Nové Město na Moravě 27 16:42
4. RAJNOŠEK Matěj 1988 OSN 59 18:07
5. ZIMOLA Petr 1990 Nové Město na Moravě 29 18:59
6. KŘIŽAN Martin 1982 RZP Dobronín 11 22:48
7. DOLEŽAL Jiří 1985 SK CYKLISTIKA Žďársko 36 23:35
8. ČERNÝ Vojtěch 1990 SK CYKLISTIKA Žďársko 37 DNF

Kategorie Muži B 40-49 let (r.n. 1959-68)

Délka trati 5000m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. TICHÝ František 1966 TURBO Chotěboř 99 17:11
2. HOLICKÝ Milan 1965 Pardubice 41 17:15
3. POSPÍCHAL Jaromír 1959 TJ Sokol Nížkov 3 22:16
4. SPĚVÁČEK Jan 1959 Žďár nad Sázavou 48 22:38
5. NOVOTNÝ Jiří 1966 TURBO Chotěboř 46 24:14
6. TOMŠŮ Petr 1964 Mlýn Janderov 47 25:08

Kategorie Muži C 50-59 let (r.n. 1949-58)

Délka trati 5000m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. SCHWARZ Josef 1955 SK Chotěboř 51 19:07
2. HENZL Jan 1957 Nížkov 4 32:52

Kategorie Muži D nad 60 let (r.n. 1948 a starší)

Délka trati 5000m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. MÁLEK Jaroslav 1946 TURBO Chotěboř 58 20:37
2. GAMAN Jaroslav 1935 AVANTI Havířov 45 28:56


 

Kategorie Ženy A 18-39 let (r.n. 1969-90)

Délka trati 3300m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. MARŠÁNOVÁ Lucie 1990 Nové Město na Moravě 26 13:19
2. NOVOTNÁ Dagmar st. 1970 TURBO Chotěboř 101 13:53
3. NOVOTNÁ Dagmar ml. 1990 TURBO Chotěboř 7 14:47
4. TOMŠŮ Marie 1971 Mlýn Janderov 49 18:26
5. TICHÁ Monika 1970 Světlá nad Sázavou 50 19:50

Kategorie Ženy B nad 40 let (r.n. 1968 a starší)

Délka trati 3300m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. TŮMOVÁ Naděžda 1963 ATLETIKA Jihlava 42 14:29


 

Kategorie Starší dorostenci (r.n. 1991-93)

Délka trati 1700m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. DOČEKAL Ondřej 1992 Žďár nad Sázavou 57 5:42

Kategorie Mladší dorostenci (r.n. 1994-96)

Délka trati 1700m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. ŠACL Jiří 1994 Nové Město na Moravě 40 5:54
2. JONÁŠ Libor 1995 RZP Dobronín 130 6:53
3. BÁRTA Petr 1994 TJ Sokol Nížkov 30 6:59
4. PYTLÍK Adam 1996 TJ Sokol Nížkov 16 9:19
5. JANŮ Pavel 1996 Nížkov 1 10:27


 

Kategorie Starší dorostenky (r.n. 1991-93)

Délka trati 1700m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. TLUSTÁ Helena 1993 Nové Město na Moravě 23 5:57
2. NEHYBOVÁ Barbora 1992 ATLETIKA Jihlava 31 6:47
3. TŮMOVÁ Jana 1991 ATLETIKA Jihlava 44 7:18

Kategorie Mladší dorostenky (r.n. 1994-96)

Délka trati 1700m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. JŮZLOVÁ Lucie 1994 RZP Dobronín 129 7:10


 

Kategorie Starší žáci (r.n. 1997-99)

Délka trati 600m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. ENDERLE Vojtěch 1997 Poděšín 2 2:29
2. ZÁVODNÝ Pavel 1997 Nížkov 15 2:38
3. BÁRTA Vojtěch 1997 Nížkov 13 2:42
4. MAREK Aleš 1998 TJ Sokol Nížkov 12 2:44
5. ENDERLE Jan 1998 Poděšín 6 2:50
6. KOUNEK Jaroslav 1999 Nížkov 32 2:56
7. NĚMEC Martin 1998 Nížkov 20 3:02


 

Kategorie Starší žákyně (r.n. 1997-99)

Délka trati 600m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. PULGRETOVÁ Kateřina 1999 Nové Město na Moravě 25 2:26
2. ZÁVODNÁ Sára 1998 TJ Sokol Nížkov 24 2:37
3. BRUKNEROVÁ Tereza 1997 Nížkov 28 2:59
4. NĚMCOVÁ Sabina 1997 Nížkov 19 3:04
5. MUSILOVÁ Klára 1999 TJ Sokol Nížkov 10 3:13
6. NĚMCOVÁ Monika 1998 Nížkov 14 3:18
7. LIMONOVÁ Monika 1997 TJ Sokol N&iacuteiacute;žkov 22 3:26
8. VLČKOVÁ Hana 1997 TJ Sokol Nížkov 8 3:27
9. TOPINKOVÁ Vendula 1999 Sázava 21 3:29


 

Kategorie Mladší žáci (r.n. 2000 a mladší)

Délka trati 300m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. ŠTOHANZL Martin 2000 Špinov 7 1:20
2. VLČEK Lukáš 2004 Nížkov 101 2:07
3. MUSIL Bohuslav 2006 Nížkov 100 4:17


 

Kategorie Mladší žákyně (r.n. 2000 a mladší)

Délka trati 300m

Pořadí Jméno Ročník Klub/oddíl Start. číslo Čas
1. ŠIMŮNKOVÁ Tereza 2000 Havlíčkův Brod 33 1:10
2. ŠIMŮNKOVÁ Jana 2003 Havlíčkův Brod 35 1:26
3. NĚMCOVÁ Renata 2001 TJ Sokol Nížkov 18 1:28
4. VLČKOVÁ Pavlína 2000 TJ Sokol Nížkov 9 1:33
5. CRKOVÁ Kateřina 2000 Mělník 34 1:34
Datum vložení: 3. 5. 2008 8:00
Autor: Správce webu

Spolky

Organizace v okolí

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30
1
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
1
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
1

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Fara

Mobilní aplikace

Novinky a další aktuality z obce v aplikaci V OBRAZE

O historii Nížkova

Nížkov patří k nejstarším doloženým místům Českomoravské vysočiny. Prvním známým majitelem byl Jan z Polné, který zde chtěl založit klášter. Rozhodl se pro Nížkov, kam přišli první mniši z Oseku v roce 1234. Založili klášter „Cela sv. Bernarda“ s dřevěným kostelem. Podle kronikáře Jindřicha Řezbáře si tu zřídili též vinohrad... Více o historii obce


nahoru