Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Vítejte v Nížkově obci na Vysočině
Obec Nížkov

Přespolní běh – 3.ročník – 2010

Výsledková listina přespolního běhu Kolem daňčí obory

Výsledková listina přespolního běhu Kolem daňčí obory

Také 3. ročník přespolního běhu „Kolem daňčí obory“ potvrdil vzestupnou oblibu. Počasí sice organizátory i běžce postrašilo vydatným nočním deštěm, ale ráno déšť ustal a prvomájové polojasné dopoledne vytvořilo teplotu 15 °C – ideální kulisu pro běžecký mítink.
Na start se dostavilo 130 účastníků – 86 v mládežnických kategoriích a 44 dospělých, což bylo celkem o 27 více než v loňském ročníku. Znovu potěšila vysoká účast místních běžců.
Hlavní kategorie mužů nabídla vyrovnaný a dramatický boj, při kterém se pořadí v průběhu trati stále měnilo. Po taktickém výkonu nakonec zvítězil chotěbořský Rudolf Jun. Vyrovnaný souboj prvních dvou žen pro sebe rozhodla novoměstská Marie Miličková před loňskou vítězkou Ivanou Klímovou. Zajímavé a vyrovnané byly i veteránské kategorie, obdiv místních diváků si zasloužili zejména běžci nejstarší kategorie nad 70 let.
Tradičně bohaté zázemí v přírodním areálu u koupaliště a příjemná atmosféra mezi účastníky vytváří tradici, na kterou se organizátoři pokusí navázat v sobotu 30. dubna 2011.

Muži A 18-39 let (r. n. 1971-92)

Délka trati 5100 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

JUN Rudolf

1972

SK Chotěboř

78

17:24

2.

FIRYCH Zdeněk

1977

TURBO Chotěboř

79

17:27

3.

JUŘIČKA Jiří

1976

HK Skála Štoky

111

17:31

4.

KOŠÍK Jan

1972

Nové Město na Moravě

104

17:35

5.

KONŮPEK David

1977

TURBO Chotěboř

81

17:58

6.

DAM David

1984

AK Olomouc

98

18:08

7.

ČEJKA Bořivoj

1980

KRB Chrudim

108

18:19

8.

MORÁVEK Radek

1994

AK Olomouc

102

18:42

9.

ŠKARVADA Radoslav

1979

Hamry nad Sázavou

128

19:09

10.

SMOLÍK Michal

1990

Žďár nad Sázavou

110

19:26

11.

DUBSKÝ Roman

1978

Přibyslav

118

20:07

12.

ŠUJAN Jan

1982

TJ Radešínská Svratka

125

20:16

13.

LAŠTOVIČKA Miroslav

1989

TJ Sokol Nížkov

107

21:14

14.

BRUKNER Josef

1974

TJ Sokol Nížkov

124

21:47

15.

KŘIŽOVIČ Martin

1971

Žďár nad Sázavou

88

24:04

16.

CHOVANEC Igor

1974

Praha

66

26:39

           

Muži B 40-49 let (r. n. 1961-70)

Délka trati 5100 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

ŠŤÁVA Petr

1967

Atletika Jihlava

1

18:25

2.

BERKY Jiří

1962

SDH Termesivy

67

18:43

3.

HORNÝ Petr

1969

SVČ Ledeč nad Sázavou

95

19:02

4.

BĚLOHLÁVEK Jaromír

1964

ASPV Chotěboř

117

19:31

5.

HORÁK Luděk

1970

Chotěboř

129

19:55

6.

ŠVEJDA Petr

1965

TJ Řásná

122

21:36

7.

PROCHÁZKA Jaroslav

1961

Světlá nad Sázavou

97

21:59

8.

NOVOTNÝ Jiří

1966

TURBO Chotěboř

7

25:56

9.

KÁRNÍK Zdeněk

1968

SVČ Ledeč nad Sázavou

93

28:27

           

Muži C 50-59 let (r. n. 1951-60)

Délka trati 5100 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

HADRAVA Karel

1956

Atletika Jihlava

126

19:45

2.

KLÍMA Bohumil

1959

Líšná

3

19:49

3.

MACEK František

1958

Chotěboř

114

20:30

4.

VODIČKA Jiří

1953

TJ Sokol Maleč

116

20:53

5.

VÁBEK Jaroslav

1957

Žďár nad Sázavou

121

22:08

           

Muži D 60 a více let (r. n. 1950 a starší)

Délka trati 5100 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

MÁLEK Jaroslav

1946

TURBO Chotěboř

115

20:10

2.

MACHÁLEK Josef

1950

TJ Sokol Vilémovice

92

22:56

3.

NOVÁK Bohumil

1947

Běžec Vysočiny Jihlava

127

27:02

           

Muži E 70 a více let (r. n. 1940 a starší)

Délka trati 5100 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

NOVÁK Zdeněk

1939

Běžec Vysočiny Jihlava

69

22:33

2.

BRADÁČ Alois

1940

OREL Žďár nad Sázavou

2

25:25

3.

VOREL Milan

1940

Slatiňany

9

25:52


 

 

Ženy F 18-34 let (r. n. 1976-92)

Délka trati 3400 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

MILIČKOVÁ Marie

1992

Nové Město na Moravě

72

12:36

2.

KLÍMOVÁ Ivana

1987

AK Olomouc

99

12:59

3.

ČEJKOVÁ Věra

1981

KRB Chrudim

112

13:41

4.

JUŘIČKOVÁ Kamila

1977

HK Skála Štoky

109

15:56

           

Ženy G 35 a více let (r. n. 1975 a starší)

Délka trati 3400 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

NOVOTNÁ Dagmar

1970

TURBO Chotěboř

130

14:39

2.

KOŠÍKOVÁ Jaroslava

1972

Nové Město na Moravě

100

14:53

3.

FENCÍKOVÁ Vlaďka

1965

TURBO Chotěboř

65

15:15

4.

KŘIŽOVIČOVÁ Hana

1971

Žďár nad Sázavou

94

17:54


 

 

Dorostenci (r. n. 1993-94)

Délka trati 1700 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

JONÁŠ Jiří

1993

RZP Dobronín

59

5:45

2.

HORÁK Luděk

1993

Chotěboř

106

5:47

3.

MATULA Lukáš

1995

AK Olomouc

105

6:30

           

Dorostenky (r. n. 1993-94)

Délka trati 1700 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

KARASOVÁ Martina

1994

SKP Hvězda Pardubice

25

6:43

2.

KOŠÍKOVÁ Tereza

1993

Nové Město na Moravě

103

6:43

3.

VELETOVÁ Anna

1993

SVČ Ledeč nad Sázavou

91

7:10

4.

PAPEŽOVÁ Lenka

1993

TJ Nové Město na Moravě

71

7:32


 

 

Starší žáci (r. n. 1995-96)

Délka trati 720 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

POSPÍCHAL Jakub

1996

TJ Sokol Nížkov

10

2:29

2.

JONÁŠ Libor

1995

RZP Dobronín

58

2:35

3.

BRUKNER Josef

1995

TJ Sokol Nížkov

123

2:42

4.

PYTLÍK Adam

1996

TJ Sokol Nížkov

26

2:48

5.

MELOUN Jan

1996

Chotěboř

48

3:01

6.

VELETA Rudolf

1996

SVČ Ledeč nad Sázavou

86

3:14

           

Starší žákyně (r. n. 1995-96)

Délka trati 720 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

BERÁNKOVÁ Zuzana

1995

Havlíčkův Brod

42

2:34

2.

PAPEŽOVÁ Martina

1995

TJ Nové Město na Moravě

70

2:35

3.

SEDLÁKOVÁ Michaela

1996

TURBO Chotěboř

56

2:41

4.

ADÁMKOVÁ Dominika

1996

AC Třešť

13

2:45

           

Mladší žáci (r. n. 1997-98)

Délka trati 720 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

MUSIL Čeněk

1997

Havlíčkův Brod

34

2:27

2.

ZÁVODNÝ Pavel

1997

TJ Sokol Nížkov

8

2:29

3.

MOTTL Lukáš

1997

Havlíčkův Brod

35

2:36

4.

VELETA Richard

1998

SVČ Ledeč nad Sázavou

90

2:46

5.

NĚMEC Martin

1998

TJ Sokol Nížkov

80

2:55

6.

FIALKA Roman

1997

Havlíčkův Brod

31

3:02

7.

KADLEC Martin

1998

Havlíčkův Brod

120

3:03

8.

PYTLÍK Michal

1998

TJ Sokol Nížkov

24

3:10

           

Mladší žákyně (r. n. 1997-98)

Délka trati 720 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

PAPEŽOVÁ Eva

1998

TJ Nové Město na Moravě

68

2:52

2.

ZÁVODNÁ Sára

1998

TJ Sokol Nížkov

11

2:54

3.

KÁRNÍKOVÁ Leona

1998

SVČ Ledeč nad Sázavou

87

3:48


 

 

Nejmladší hoši (r. n. 1999-2000)

Délka trati 720 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

CHLÁD Ondřej

1999

TURBO Chotěboř

36

2:41

2.

LEŠTINA Kamil

1999

TJ Sokol Nové Veselí

39

2:43

3.

NOVÁK Jakub

1999

TJ Havlíčkův Brod

41

2:48

4.

BÍLEK Jan

2000

Světlá nad Sázavou

96

3:02

5.

PEŠEK Dominik

1999

TURBO Chotěboř

60

3:05

6.

ČÍŽEK Roman

2000

SVČ Ledeč nad Sázavou

84

3:07

7.

ZADINA Jan

1999

Rozsochatec

63

3:09

8.

KADLEC Petr

2000

TJ Havlíčkův Brod

119

3:21

9.

KLOFÁČ Jakub

2000

Havlíčkův Brod

30

3:26

10.

KADLEC Zdeněk

2000

Havlíčkův Brod

29

3:33

11.

MELICHAR Tomáš

2000

TJ Sokol Nížkov

19

3:45

           

Nejmladší dívky (r. n. 1999-2000)

Délka trati 720 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

NOVÁKOVÁ Kamila

1999

TJ Svratka

38

2:58

2.

KOBESOVÁ Alena

1999

Praha

9

3:13

3.

KŘIŽOVIČOVÁ Iva

1999

Žďár nad Sázavou

89

3:15

4.

KARLÍKOVÁ Markéta

1999

TURBO Chotěboř

49

3:19

5.

ZADINOVÁ Veronika

1999

Rozsochatec

62

3:20

6.

MELOUNOVÁ Kateřina

1999

TURBO Chotěboř

50

3:21

7.

VLČKOVÁ Nikola

1999

TJ Sokol Nížkov

83

3:36

8.

KRBCOVÁ Veronika

2000

TURBO Chotěboř

53

3:37

9.

HORÁKOVÁ Dagmar

1999

Chotěboř

101

3:47

10.

VLČKOVÁ Pavlína

2000

TJ Sokol Nížkov

3

4:08


 

 

Přípravka hoši (r. n. 2001-03)

Délka trati 300 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

PEŠEK Tomáš

2001

TURBO Chotěboř

61

1:01

2.

KOMÍN David

2001

AC Třešť

18

1:08

3.

FIALKA Aleš

2002

Havlíčkův Brod

27

1:10

4.

JŮN Vojtěch

2001

TJ Sokol Nížkov

16

1:13

5.

DOLEŽAL Petr

2001

Havlíčkův Brod

46

1:15

6.

JŮN Milan

2001

TJ Sokol Nížkov

14

1:17

7.

KOTLAS Filip

2001

Havlíčkův Brod

28

1:19

8.

BARTONÍČEK Jakub

2001

TJ Sokol Nížkov

22

1:21

9.

KRBEC Jan

2002

TURBO Chotěboř

55

1:21

10.

ŽIŽKOVSKÝ Filip

2003

TURBO Chotěboř

77

1:25

11.

MUSIL Vojtěch

2001

TJ Sokol Nížkov

20

1:27

12.

NOVÁK Ladislav

2003

Svratka

37

1:33

13.

LANDA Jiří

2003

TJ Sokol Nížkov

1

1:35

14.

VLČEK Tomáš

2002

TJ Sokol Nížkov

82

1:41

           

Přípravka dívky (r. n. 2001-03)

Délka trati 300 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

MARKOVÁ Jana

2002

TJ Sokol Nížkov

4

1:13

2.

KŘIŽOVIČOVÁ Martina

2001

Žďár nad Sázavou

85

1:14

2.

ZÁVODNÁ Barbora

2002

TJ Sokol Nížkov

6

1:14

3.

VOMELOVÁ Aneta

2001

Havlíčkův Brod

73

1:16

4.

BOŘILOVÁ Jana

2001

TJ Sokol Nížkov

32

1:23

5.

DANKOVÁ Simona

2003

TJ Sokol Nížkov

51

1:30

           

Předpřípravka hoši (r. n. 2004 a mladší)

Délka trati 150 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

VLČEK Lukáš

2004

TJ Sokol Nížkov

21

0:35

2.

JUN Rudolf

2005

Chotěboř

40

0:37

3.

DANKO Matěj

2006

TJ Sokol Nížkov

52

0:38

4.

LOŠŤÁK Tadeáš

2006

RZP Dobronín

57

0:41

5.

CHOVANEC Filip

2006

Praha

64

0:45

6.

ČEJKA Samuel

2008

KRB Chrudim

76

DNF

           

Předpřípravka dívky (r. n. 2004 a mladší)

Délka trati 150 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

CHMELOVÁ Klára

2004

Světlá nad Sázavou

44

0:37

2.

ADÁMKOVÁ Nikola

2005

AC Třešť

12

0:38

3.

DOLEŽALOVÁ Hana

2004

Havlíčkův Brod

47

0:39

4.

MARKOVÁ Adéla

2004

TJ Sokol Nížkov

7

0:41

5.

PLESKAČOVÁ Julie

2004

TJ Sokol Nížkov

54

0:42

6.

LANDOVÁ Jana

2004

TJ Sokol Nížkov

2

0:49

7.

VLČKOVÁ Simona

2007

TJ Sokol Nížkov

33

0:53

8.

JUŘIČKOVÁ Kateřina

2006

HK Skála Štoky

74

0:59

9.

VOMELOVÁ Markéta

2006

Havlíčkův Brod

75

1:00

10.

KOMÍNOVÁ Vendula

2007

AC Třešť

15

1:14

11.

CHMELOVÁ Markéta

2007

Světlá nad Sázavou

45

1:28

Datum vložení: 1. 5. 2010 8:00
Autor: Správce webu

Spolky

Organizace v okolí

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30
1
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
1
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
1

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Kostnice při kostele sv. Mikuláše

Mobilní aplikace

Novinky a další aktuality z obce v aplikaci V OBRAZE

O historii Nížkova

Nížkov patří k nejstarším doloženým místům Českomoravské vysočiny. Prvním známým majitelem byl Jan z Polné, který zde chtěl založit klášter. Rozhodl se pro Nížkov, kam přišli první mniši z Oseku v roce 1234. Založili klášter „Cela sv. Bernarda“ s dřevěným kostelem. Podle kronikáře Jindřicha Řezbáře si tu zřídili též vinohrad... Více o historii obce


nahoru