Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Vítejte v Nížkově obci na Vysočině
Obec Nížkov

Přespolní běh – 4.ročník – 2011

Výsledková listina přespolního běhu Kolem daňčí obory

Výsledková listina přespolního běhu Kolem daňčí obory

30. dubna 2011
Běh kolem daňčí obory si získává stále větší oblibu mezi běžci a běžkyněmi všech generací. Celkový počet 171 účastníků, z toho 117 v mládežnických kategoriích, přesáhl všechna očekávání. Vedle již tradičních běžců z Chotěbořska, Havlíčkobrodska a Novoměstska si do Nížkova našli cestu i závodníci z Pardubic, Chrudimi, Olomouce, Jihlavy, Chocně, Třešti a dalších vzdálených míst.

Počasí běhu přálo přesně do dokončení vlastních závodů. Vyhlašování výsledků a tombolu už provázel déšť, který účastníkům zkomplikoval závěr jinak velmi příjemného sobotního dopoledne.

Absolutními vítězi se stali v mužské kategorii Rudolf Jun z SK Chotěboř, který obhájil loňské prvenství. Mezi ženami si pro vítězství doběhla Ivana Klímová z AK Olomouc, která tím zopakovala úspěch z roku 2009.

Výborně byly obsazeny veteránské kategorie, diváci byli nadšeni výkony běžců, kteří v důchodovém věku proběhli trasu závodu svěží a ve velmi dobrých časech.

Nezbývá, než si přát, aby si běžci i v příštím roce termín běhu 28. dubna 2012 zařadili do svého běžeckého diáře a podařilo se tak pokračovat v dobře započaté tradici.

Muži A (r. n. 1972 a mladší)

Délka trati 5100 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

JUN Rudolf

1972

SK Chotěboř

19

16:49

2.

KONŮPEK David

1977

TURBO Chotěboř

125

17:07

3.

JUŘIČKA Jiří

1976

TRITRAINING.CZ

50

17:10

4.

ŠTÝBNAR Zbyněk

1974

Jihlava

12

17:21

5.

KADLEC Petr

1985

TJ Nové Město na Moravě

139

17:27

6.

DAM David

1984

AK Olomouc

141

17:46

7.

CHLUBNA Jan

1984

TJ Nové Město na Moravě

138

18:04

8.

ZAJÍC Jakub

1989

TURBO Chotěboř

15

18:11

9.

MORÁVEK Radek

1994

AK Olomouc

142

18:30

10.

ŠKARVADA Radoslav

1979

Hamry nad Sázavou

10

18:50

11.

HORÁK Luděk ml.

1993

Chotěboř

149

19:02

12.

ŘÁDEK Pavel

1976

TURBO Chotěboř

16

21:19

13.

AUGUSTIN Michal

1979

TJ SOKOL Nížkov

13

21:45

14.

DUBSKÝ Roman

1978

Přibyslav

23

21:46

15.

ELIÁŠ Bohuslav

1984

TJ SOKOL Nížkov

20

28:26

           
           

Muži B (r. n. 1962-71)

Délka trati 5100 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

SVOBODA Mojmír

1966

HVĚZDA SKP Pardubice

104

17:14

2.

PLZÁK Jiří

1968

Zhoř

67

18:15

3.

BERKY Jiří

1962

SDH Termesivy

27

18:51

4.

NOŽKA Jiří

1963

DINOSPORT Ivančice

126

18:52

5.

BĚLOHLÁVEK Jaromír

1964

ASPV Chotěboř

108

19:14

6.

HORÁK Luděk st.

1970

Chotěboř

150

19:31

7.

TŮMA Tomáš

1962

Havlíčkův Brod

121

22:31

8.

KŘIŽOVIČ Martin

1971

Žďár nad Sázavou

75

23:51

9.

KÁRNÍK Zdeněk

1968

SVČ Ledeč nad Sázavou

94

25:51

10.

CAGWE John

1965

TJ Svitavy

8

25:57

           
           

Muži C (r. n. 1952-61)

Délka trati 5100 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

SVOBODA Petr

1960

AC Pardubice

105

17:56

2.

SCHWARZ Josef

1955

SK Chotěboř

4

19:05

3.

MACEK František

1958

KABA Chotěboř

110

19:17

4.

KLÍMA Bohumil

1959

Líšná

11

19:57

5.

BROŽEK Radmil

1954

KRB Chrudim

36

20:22

6.

VODIČKA Jiří

1953

TJ SOKOL Maleč

112

20:36

7.

PROCHÁZKA Jaroslav

1961

Světlá nad Sázavou

118

21:59

8.

ZAJÍC Jan

1953

HVĚZDA SKP Pardubice

3

26:01

9.

KONŮPEK Jaromír

1957

Chotěboř

123

26:24

           
           

Muži D (r. n. 1942-51)

Délka trati 5100 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

KAKAČ Josef

1948

Fryšava

34

20:53

2.

MÁLEK Jaroslav

1946

TURBO Chotěboř

45

21:15

3.

MACHÁLEK Josef

1950

TJ SOKOL Vilémovice

115

22:29

4.

LESZKOW Petr

1944

MK Hlinsko

1

22:47

5.

VOSYKA Ladislav

1950

TURBO Chotěboř

2

25:09

           
           

Muži E (r. n. 1941 a starší)

Délka trati 5100 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

NOVÁK Zdeněk

1939

BĚŽEC VYSOČINY Jihlava

29

23:41

2.

BRADÁČ Alois

1940

OREL Žďár nad Sázavou

14

26:05

3.

MOJŽÍŠ Vincent

1937

KČT Havlíčkův Brod

64

28:37

4.

BĚLOHORSKÝ Rudolf

1927

TJ SOKOL Nížkov

143

DNF

 


 

Ženy A (r. n. 1977 a mladší)

Délka trati 3400 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

KLÍMOVÁ Ivana

1987

AK Olomouc

28

12:34

2.

PLÁNIČKOVÁ Lenka

1991

AK Olomouc

6

13:03

3.

NOVOTNÁ Dagmar ml.

1990

TURBO Chotěboř

21

14:03

4.

KOŠÍKOVÁ Tereza

1993

Nové Město na Moravě

151

14:21

5.

TŮMOVÁ Jana

1991

Havlíčkův Brod

119

15:25

6.

JUŘIČKOVÁ Kamila

1977

HK SKÁLA Štoky

49

15:32

           
           

Ženy B (r. n. 1976 a starší)

Délka trati 3400 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

NOVOTNÁ Dagmar st.

1970

TURBO Chotěboř

22

14:00

2.

KOŠÍKOVÁ Jaroslava

1972

Nové Město na Moravě

84

14:43

3.

TŮMOVÁ Naděžda

1963

Havlíčkův Brod

120

15:05

4.

KŘIŽOVIČOVÁ Hana

1971

Žďár nad Sázavou

78

17:41

5.

HOLÍNKOVÁ Marcela

1961

KRB Chrudim

24

19:31

 


 

Dorostenci (r. n. 1994-95)

Délka trati 1700 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

BEDNÁŘ Jakub

1994

Nové Město na Moravě

98

5:27

2.

BÁRTA Petr

1994

TJ SOKOL Nížkov

7

6:32

3.

BRUKNER Josef

1995

TJ SOKOL Nížkov

26

6:32

4.

JONÁŠ Libor

1995

Dobronín

140

6:48

           
           

Dorostenky (r. n. 1994-95)

Délka trati 1700 m

V této kategorii se nikdo neprezentoval.

 


 

Starší žáci (r. n. 1996-97)

Délka trati 1080 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

BENEŠ Viktor

1996

Nové Město na Moravě

117

2:26

2.

VELETA Rudolf

1996

SVČ Ledeč nad Sázavou

93

2:46

3.

KOUBEK Jan

1997

Žďár nad Sázavou

52

3:15

           
           

Starší žákyně (r. n. 1996-97)

Délka trati 1080 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

HROUDOVÁ Marie

1996

TJ Nové Město na Moravě

137

2:43

2.

ADÁMKOVÁ Dominika

1996

AC Třešť

71

2:45

3.

BRUKNEROVÁ Tereza

1997

TJ SOKOL Nížkov

38

3:02

4.

BRUKNEROVÁ Marie

1997

TJ SOKOL Nížkov

25

3:03

5.

CHLÁDOVÁ Kateřina

1996

Chotěboř

59

3:17

6.

ZIKMUNDOVÁ Veronika

1994

Chotěboř

60

3:27

7.

VLČKOVÁ Hana

1997

TJ SOKOL Nížkov

18

3:59

           
           

Mladší žáci (r. n. 1998-99)

Délka trati 720 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

ZÁVODNÝ Pavel

1998

TJ SOKOL Nížkov

55

1:34

2.

VILÍMEK Václav

1998

AC Choceň

134

1:36

3.

CHLÁD Ondřej

1999

TURBO Chotěboř

58

1:37

4.

BEDNÁŘ Ondřej

1999

Žďár nad Sázavou

97

1:40

5.

KADLEC Kryštof

1999

Nové Veselí

99

1:44

6.

VELETA Richard

1998

SVČ Ledeč nad Sázavou

92

1:46

7.

NOVÁK Jakub

1999

Havlíčkův Brod

96

1:47

8.

ŠIMEK Jaroslav

1998

Březí nad Oslavou

128

1:48

9.

KOVÁČ Dan

1999

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

80

1:52

10.

ČAPEK Václav

1999

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

62

1:53

11.

KADLEC Martin

1998

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

129

1:54

12.

ŽANDA Jan

1999

SK Chotěboř

102

1:55

13.

STOJÁNEK Martin

1999

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

61

1:56

           
           

Mladší žákyně (r. n. 1998-99)

Délka trati 720 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

PÁRTLOVÁ Daniela

1998

AC Choceň

133

1:41

2.

ZÁVODNÁ Sára

1998

TJ SOKOL Nížkov

1

1:44

3.

SVOBODOVÁ Edita

1998

HVĚZDA SKP Pardubice

111

1:46

4.

KOUBKOVÁ Jana

1999

Žďár nad Sázavou

51

1:48

5.

KŘIŽOVIČOVÁ Iva

1999

Žďár nad Sázavou

89

1:52

6.

KOBESOVÁ Alena

1999

Praha

9

1:58

7.

VLČKOVÁ Nikola

1999

TJ SOKOL Nížkov

46

2:03

8.

HORÁKOVÁ Dagmar

1999

Chotěboř

148

2:11

9.

KÁRNÍKOVÁ Leona

1998

SVČ Ledeč nad Sázavou

91

2:19

10.

ŠTĚPNIČKOVÁ Eva

1998

TJ SOKOL Nížkov

20

2:26

 


 

Nejmladší hoši (r. n. 2000-01)

Délka trati 720 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

PEŠEK Tomáš

2001

TURBO Chotěboř

88

1:44

2.

BRYCHTA Jiří

2000

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

44

1:45

3.

ČÍŽEK Roman

2000

SVČ Ledeč nad Sázavou

90

1:46

4.

ŠURNICKÝ Patrik

2000

TJ SOKOL Nížkov

57

1:50

5.

JUN Vojtěch

2001

TJ SOKOL Nížkov

100

1:53

6.

KADLEC Petr

2000

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

6

1:54

7.

CAKL Filip

2000

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

81

1:57

8.

KADLEC Zdeněk

2000

Havlíčkův Brod

11

1:59

9.

KOTLAS Filip

2001

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

65

2:02

10.

CAKL David

2001

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

82

2:03

11.

MOTTL David

2000

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

63

2:03

12.

VYSOUDIL Martin

2001

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

66

2:05

13.

ŠTĚPNIČKA Radek

2001

TJ SOKOL Nížkov

30

2:13

14.

BARTONÍČEK Jakub

2001

TJ SOKOL Nížkov

130

2:14

15.

VOSMEK Lukáš

2001

TJ SOKOL Nížkov

131

2:20

16.

JUN Milan

2001

TJ SOKOL Nížkov

101

2:22

           
           

Nejmladší dívky (r. n. 2000-01)

Délka trati 720 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

ŠIMŮNKOVÁ Tereza

2000

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

103

1:44

2.

ŠACLOVÁ Patricie

2001

TJ Nové Město na Moravě

136

1:55

3.

ŠURNICKÁ Vendula

2001

TJ SOKOL Nížkov

56

2:04

4.

KŘIŽOVIČOVÁ Martina

2001

Žďár nad Sázavou

87

2:09

5.

LANDOVÁ Daniela

2001

TJ SOKOL Nížkov

31

2:28

6.

BOŘILOVÁ Jana

2001

TJ SOKOL Nížkov

33

2:41

 


 

Přípravka hoši (r. n. 2002-04)

Délka trati 300 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

KVAČEK David

2002

Chotěboř

85

1:08

2.

HÁJEK Jan

2002

Nové Město na Moravě

53

1:10

3.

FIALKA Aleš

2002

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

68

1:13

4.

BENEŠ Jan

2002

Nové Město na Moravě

116

1:15

5.

NEPRAŠ David

2003

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

70

1:20

6.

OULEHLA Aleš

2002

Nové Veselí

144

1:23

7.

LANDA Jiří

2003

TJ SOKOL Nížkov

7

1:25

8.

ŠEBEK Marián

2002

Újezd

14

1:29

9.

VLČEK Tomáš

2002

TJ SOKOL Nížkov

47

1:29

10.

VLČEK Lukáš

2004

TJ SOKOL Nížkov

10

1:31

11.

MICHAL Jan

2004

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

73

1:32

           
           

Přípravka dívky (r. n. 2002-04)

Délka trati 300 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

ŠIMŮNKOVÁ Jana

2003

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

106

1:12

2.

KOVÁČOVÁ Natálie

2003

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

79

1:16

3.

PLUHAŘOVÁ Sára

2003

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

77

1:17

4.

MARKOVÁ Jana

2002

TJ SOKOL Nížkov

4

1:19

5.

POLÁKOVÁ Marie

2002

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

74

1:21

6.

ZÁVODNÁ Bára

2002

TJ SOKOL Nížkov

2

1:24

7.

PLZÁKOVÁ Markéta

2003

Zhoř

83

1:25

8.

CHMELOVÁ Klára

2004

Světlá nad Sázavou

34

1:26

9.

SVOBODOVÁ Eliška

2003

HVĚZDA SKP Pardubice

109

1:27

10.

DOBRKOVSKÁ Nikol

2002

Sázava

147

1:30

11.

KUJALOVÁ Eliška

2002

Nové Veselí

145

1:31

12.

PLESKAČOVÁ Julie

2004

TJ SOKOL Nížkov

28

1:32

13.

DANKOVÁ Simona

2003

TJ SOKOL Nížkov

29

1:33

14.

CHLÁDKOVÁ Anna

2003

TJ JISKRA Havlíčkův Brod

76

1:34

15.

ŠURNICKÁ Denisa

2004

TJ SOKOL Nížkov

122

1:34

16.

BARTONÍČKOVÁ Erika

2004

TJ SOKOL Nížkov

132

1:36

17.

ŠIMKOVÁ Barbora

2004

Březí nad Oslavou

127

1:38

18.

KŘESŤANOVÁ Natálie

2002

Sázava

146

1:39

19.

KONŮPKOVÁ Nikola

2004

Chotěboř

41

1:42

20.

ŠEBKOVÁ Karolína

2004

Újezd

12

1:43

21.

LANDOVÁ Jana

2004

TJ SOKOL Nížkov

8

1:46

           
           

Předpřípravka hoši (r. n. 2005 a mladší)

Délka trati 150 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

ŠTOHANZL Šimon

2005

TJ SOKOL Nížkov

36

0:41

2.

PLEVA Ondřej

2005

Žďár nad Sázavou

42

0:42

3.

CHVOJKA Ondřej

2005

Slatiňany

135

0:43

4.

ŘÁDEK Pavel

2005

TURBO Chotěboř

21

0:44

5.

BOŘIL Tomáš

2005

TJ SOKOL Nížkov

32

0:45

6.

JUN Rudolf

2005

Chotěboř

22

0:46

7.

HÁJEK Vojtěch

2005

Nové Město na Moravě

54

0:47

8.

DANKO Matěj

2006

TJ SOKOL Nížkov

27

0:48

9.

POJMON Patrik

2006

TJ SOKOL Nížkov

3

0:52

10.

SLÁMA Vít

2007

Dobronín

95

0:55

11.

LOŠŤÁK Tadeáš

2006

Dobronín

124

0:56

12.

BRUKNER Jakub

2008

TJ SOKOL Nížkov

24

1:00

13.

SOBOTKA Matouš

2007

TJ SOKOL Nížkov

15

1:07

14.

VLČEK David

2008

TJ SOKOL Nížkov

40

1:20

15.

ŠTOHANZL Ondřej

2007

TJ SOKOL Nížkov

37

1:26

16.

JUN Robert

2008

Chotěboř

23

1:53

           
           

Předpřípravka dívky (r. n. 2005 a mladší)

Délka trati 150 m

Pořadí

Jméno

Ročník

Klub/oddíl

Start. číslo

Čas

1.

ADÁMKOVÁ Nikola

2005

AC Třešť

69

0:36

2.

MARKOVÁ Adéla

2005

TJ SOKOL Nížkov

6

0:39

3.

NAJBRTOVÁ Beáta

2005

Havlíčkův Brod

107

0:43

4.

VLČKOVÁ Simona

2005

TJ SOKOL Nížkov

39

0:45

5.

JUŘIČKOVÁ Kateřina

2006

HK SKÁLA Štoky

48

0:49

6.

MATERNOVÁ Michala

2005

Újezd

86

0:50

7.

DANKOVÁ Elena

2008

TJ SOKOL Nížkov

45

1:03

8.

PLZÁKOVÁ Linda

2006

Zhoř

84

1:04

9.

CHMELOVÁ Markéta

2007

Světlá nad Sázavou

35

1:11

10.

MACHÁLKOVÁ Ema

2009

Havlíčkův Brod

114

1:25

Datum vložení: 30. 4. 2011 8:00
Autor: Správce webu

Spolky

Organizace v okolí

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30
1
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
1
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
1

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Laštovičkův mlýn a kostel sv. Mikuláše. Směr od Špinova

Mobilní aplikace

Novinky a další aktuality z obce v aplikaci V OBRAZE

O historii Nížkova

Nížkov patří k nejstarším doloženým místům Českomoravské vysočiny. Prvním známým majitelem byl Jan z Polné, který zde chtěl založit klášter. Rozhodl se pro Nížkov, kam přišli první mniši z Oseku v roce 1234. Založili klášter „Cela sv. Bernarda“ s dřevěným kostelem. Podle kronikáře Jindřicha Řezbáře si tu zřídili též vinohrad... Více o historii obce


nahoru